Aktuāli

PwC konsultanti veic dažādus pētījumus, prognozē nozaru tendences un piedalās diskusijās par aktuālām uzņēmējdarbības un likumdošanas tēmām gan presē, gan konferencēs un semināros. Zināšanās labprāt dalāmies ar uzņēmējiem un piedāvājam aktuālu informāciju. 

 

Paying Taxes 2017

Publicēts jaunākais Pasaules Bankas grupas un PwC ziņojums "Paying Taxes 2017," kas pēta un salīdzina nodokļu situāciju 190 valstīs. Ziņojums angļu valodā pieejams šeit>>

 

 

 

 

 

Baltijas uzņēmumu vadītāju aptauja 2016
 
Katru gadu PwC globālajā vadītāju aptaujā PwC CEO Survey tiek pētīts, kā globālās tendences ietekmē uzņēmējus visā pasaulē. Šogad, lai pievērstu uzmanību Latvijas un Baltijas valstu biznesa vides salīdzinājumam, PwC Latvijā, Lietuvā un Igaunijā tika veikta atsevišķa aptauja ar mērķi noskaidrot, kā biznesa vidi vērtē uzņēmēji Baltijā, ņemot vērā izaugsmes iespējas, konkurences apstākļus, attiecības ar valsti un nodokļu sistēmas novērtējumu.

Insurance Banana Skins

Saskaņā ar jaunāko pētījumu Insurance Banana Skins 2015, kurš analizē riskus globālajā apdrošināšanas sektorā, bažas par makroekonomisko situāciju un procentu likmēm ir pārspējušas regulējumu kā lielākie riski, kas apdraud apdrošināšanas sabiedrības Centrālajā un Austrumeiropā (CAE), tostarp arī Latvijā.

Latviešu valodā

In English

Act today, safeguard tomorrow! Forensic Services

PwC’s global forensic services team can help you develop a strong anti-bribery and corruption strategy, and competition compliance risk assessment identify blind spots across your operations, perform third-party reputational due diligence and mitigate the impact caused by economic crimes when they occur.

Vairāk / Read more

PwC Nodokļu un juridiskie pakalpojumi farmācijas nozarē

The pharmaceutical industry has to operate within the legal framework set by applicable normative acts. PwC would be able to provide legal and tax assistance with the aim to assist in setting up precise and proper procedures for your company allowing to comply with the latest regulatory requirements.

Vairāk / Read more

 

 

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
mindlink@lv.pwc.com
Tel: 6709 4400
© 2017 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 06.02.2017