Jaunākās Īsziņas

Lasīt angliski

 

Īsziņas ir jaunākā informācija par tikko pieņemtajām vai plānotajām izmaiņām nodokļu un uzņēmējdarbības likumdošanā. Īsziņas ietaupa Jūsu laiku, pievēršot uzmanību tikai svarīgākajām izmaiņām, kas var ietekmēt Jūsu uzņēmumu.

Dalīšanās ekonomikas PVN aspekti (2) (2/25/18) (0)

18.06.2019

Prakse

Turpinot iesākto tēmu, šajā rakstā – par PVN piemērošanu dalīšanās ekonomikas platformas darbībai. Lasīt vairāk..

Dalīšanās ekonomikas PVN aspekti (1/24/19) (0)

11.06.2019

Prakse

Prakse visā Eiropā liecina, ka aizvien pieaug t.s. dalīšanās ekonomikas (sharing economy) loma. Vēl nesen tikai retais bija ar to saskāries, rezervējot naktsmītni vietnē Airbnb, taču tagad, izmantojot dalīšanās ekonomikas principus, mums tiek piedāvāta jau virkne dažādu pakalpojumu. Šajā rakstā – par dalīšanās ekonomikas PVN aspektiem. Lasīt vairāk..

Pārsteigums EDS – negaidīta IIN pārmaksa (2/24/19) (0)

11.06.2019

Prakse

Šopavasar gada ienākumu deklarāciju (GID) sagatavošanā bija jāņem vērā 2018. gada nodokļu reformas ieviestās izmaiņas. Elektroniskās GID sagatavošanas gaitā ne vienu vien iedzīvotāju gaidīja pārsteigumi. Lasīt vairāk..

Eiropas vienotais elektroniskais formāts mainīs regulētajos tirgos kotēto uzņēmumu dzīvi (1) (3/24/19) (0)

11.06.2019

Prakse

Pēdējā laikā ir daudz dzirdēts par regulatoru un investoru pieaugošo interesi apstrādāt finanšu datus krietni ātrāk un kvalitatīvāk, par to, ka finanšu pārskati PDF formātā ir gari un nelietojami, tos neviens nelasa, utt. Risinājumu šīm problēmām Eiropas Komisija ir atradusi Eiropas vienotajā elektroniskajā formātā (European Single Electronic Format jeb ESEF). Ar 2020. finanšu gadu visiem biržā kotētiem uzņēmumiem būs jāiesniedz savi konsolidētie pārskati noteiktā formātā, izmantojot definētus kodus. Lasīt vairāk..

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
mindlink@lv.pwc.com
Tel: 67094400
© 2019 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 14.01.2019