Abonēšana

English

Русский 

MindLink.lv ir pirmais e-konsultants Baltijā, kurš četrpadsmit gadu laikā kļuvis par uzticamu palīgu ikdienas darbā gan Latvijas, gan starptautisku uzņēmumu vadītājiem, finanšu un nodokļu speciālistiem un grāmatvežiem, piedāvājot komentārus un skaidrojumus par saistošiem nodokļu un uzņēmējdarbības jautājumiem latviešu, krievu un angļu valodā. 

Šo vortālu izveidojuši PricewaterhouseCoopers eksperti, lai nodrošinātu klientiem jebkurā diennakts laikā pieejamu un ērti atrodamu informāciju par aktualitātēm Latvijas, Baltijas un Eiropas Savienības nodokļu sistēmā, likumdošanā un uzņēmējdarbībā. 

PricewaterhouseCoopers eksperti dalās praktiskajā pieredzē, kas gūta ikdienā risinot klientu problēmas un meklējot risinājumus, lai palīdzētu dažādu nozaru nodokļu maksātājiem efektīvi organizēt darījumus. 

Uzņēmēji novērtē šādu laika un līdzekļu ietaupījumu, kā arī vortālā piedāvāto iespēju pašiem komentēt aktualitātes un piedalīties diskusijās. Vortāla lietotāji var uzdot jautājumus mūsu ekspertiem un pārbaudīt savas zināšanas, izpildot testus. 

MindLink.lv piedāvā:

  • iknedēļas Īsziņas par aktualitātēm nodokļu sistēmā un uzņēmējdarbībā Jūsu e-pastā, kā arī pieeju Īsziņu arhīvam;
  • informāciju par katru nodokli un tā pareizu piemērošanu (sadaļā Uzņēmumiem);
  • praktiskus padomus gada deklarāciju sastādīšanā un ērtu elektroniskās deklarēšanas veidlapu (sadaļā Privātpersonām);
  • jaunāko informāciju par nodokļu konvencijām un komandējumu izdevumu normām;
  • ieteikumus transfertcenu piemērošanā (sadaļā Transfertcenas);
  • informāciju par PwC rīkotajiem mācību kursiem (MindLink abonentiem nodokļu kursi ar 10% atlaidi);
  • jaunākās atziņas un publikācijas par grāmatvedības standartiem, nozaru pētījumus, Baltijas nodokļu ziņas u.c. (sadaļā Aktuāli)    

Abonēšanas līmeņi un cenas

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
Kr. Valdemāra iela 21
Rīga LV 1010
Tel: 67094400
mindlink@lv.pwc.com
© 2017 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 10.11.2017